پسری با پوشیدن لباس نوزادی شابن در بیمارستان جا به جا شد

همه ما می دانیم که پوست نوزادان تازه متولد شده بسیار حساس است و سیستم ایمنی آنها هنوز در حال رشد است، پوشیدن لباس نوزادی شابن به تن نوزاد باعث راحتی او می شود و از لجبازی و بی قراری های شبانه او جلوگیری می کند، چون بسیار نزم و از الیاف مناسب بدن نوزاد استفاده شده است.

قرار گرفتن کم در معرض مواد شیمیایی، عطرها، باکتری‌ها و سایر ارگانیسم‌ها می‌تواند باعث قرمزی، خارش یا بثورات پوستی شود که به نوبه خود باعث ناراحتی زیاد نوزاد و در نتیجه شب‌های بی‌خوابی برای مادر و نوزادش می‌شود.

شاید تا به حال به مهم ترین راه حل یعنی اتو کشیدن لباس های نوزاد پس از شستن آنها فکر نکرده باشید.

لباسشویی به تنهایی نمی تواند از پوست کودک شما در برابر مواد محرکی که ممکن است روی لباس، روبالشی و ملحفه او باشد محافظت کند.

آیا می‌دانستید که اتو کردن خط دوم دفاعی است که مادران می‌توانند برای محافظت از پوست بسیار حساس کودک خود روی آن حساب کنند؟

نه تنها لباس های کودک بوی می دهد و ظاهری تازه دارد، بلکه از شر موجودات ناخواسته پنهان شده در لباس او خلاص می شوید.

لباس نوزادی

قرن‌هاست که مردم از اتو برای از بین بردن چین و چروک لباس‌های خود استفاده می‌کنند، اما اتو کردن دومین مزیت مهم آن است که میکروب‌های پنهان شده در پارچه را از بین می‌برد و این در مراقبت از لباس کودک شما بسیار مهم است.

اتو کردن لباس بچه گانه فواید بسیار زیادی دارد و در این مقاله در مورد چهار فایده اتو کردن لباس بچه گانه صحبت خواهیم کرد:

اتو کردن باعث می شود بوی تازگی و زیبایی داشته باشد، معمولا شستن بوی بد لباس کودک را از بین نمی برد، ممکن است فقط تعداد کمی از آنها را بپوشاند، به خصوص که لباس کودکان پر از بوی غذاها و پروتئین های شیر است و حتی پس از شستشو نیز بوی نامطبوعی از خود به جای می گذارد و به همین دلیل اتو کردن به از بین بردن و دفع آن کمک می کند.

بیشتر مادران کارگر هستند و زمان کافی برای پهن کردن لباس‌های فرزندانشان در زیر نور آفتاب برای مدت طولانی و برای از بین بردن رطوبت لباس‌های شسته‌شده کافی پیدا نمی‌کنند و ممکن است مادر مجبور شود لباس‌های کودک خود را قبل از خشک شدن از بیرون بیاورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.